Lp. |
Tytuł |
Imię i nazwisko |
Instytucja |
Stanowisko |
1 |
mgr inż. |
Jarosław Kapiszka - przewodniczący WZ PDO |
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Karzniczce |
Dyrektor SDOO |
2 |
dr inż. |
Andrzej Kania - zastępcaprzewodniczącego WZ PDO |
Wojewdzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku |
Wojewdzki Inspektor |
3 |
mgr inż. |
Krzysztof Pałkowski - zastępcaprzewodniczącego WZ PDO |
Urząd Marszałkowski Wojewdztwa Pomorskiego, Departament Środowiska i Rolnictwa |
Zastępca Dyrektora |
4 |
mgr inż. |
Mariusz Anioła |
Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gdańsku |
Pracownik Działu Agrochemicznej Obsługi Rolnictwa |
5 |
mgr inż. |
Wiktor Bieniewicz |
Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych |
Inspektor COBORU |
6 |
mgr inż. |
Krzysztof Błędowski |
SAATBAU Polska |
Przedstawiciel handlowy |
7 |
mgr inż. |
Jerzy Bogacki |
DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. w Choryni, Zakład Hodowli Roślin, Oddział Dębina |
Główny hodowca |
8 |
dr inż. |
Andrzej Borychowski |
INNVIGO Sp. z o.o. |
Specjalista ds. rejestracji i rozwoju produktów |
9 |
mgr inż. |
Grzegorz Czecholiński |
Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Radostowie |
Kierownik ZDOO |
10 |
mgr inż. |
Jerzy Czernia |
Malteurop Polska Sp. z o.o. |
Kierownik ds. zakupów |
11 |
mgr inż. |
Daniel Dąbrowski |
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu,
Dział Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa |
Starszy specjalista |
12 |
mgr inż. |
Mirosława Domańska |
Emeryt, były kierownik ZDOO
w Radostowie |
Ekspert |
13 |
mgr |
Paulina Dyś |
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Środowiska i Rolnictwa |
Podinspektor |
14 |
mgr inż. |
Łukasz Gawlik |
Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Wyczechach |
Kierownik ZDOO |
15 |
mgr inż. |
Bolesław Giczewski |
Emeryt, były dyrektor SDOO
w Karzniczce |
Ekspert |
16 |
mgr inż. |
Tadeusz Kłos |
Centrala Nasienna Sp. z o. o. w Starogardzie Gdańskim |
Prezes |
17 |
mgr inż. |
Marcin Kośmider |
Bayer CropScience Polska |
Doradca techniczno-handlowy |
18 |
mgr inż. |
Mariusz Lisiewicz |
KWS Polska Sp. z o.o. |
Doradca regionalny |
19 |
mgr inż. |
Marcin Łakomy |
Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Stacja Hodowli Roślin Polanowice |
Kierownik Stacji |
20 |
mgr inż. |
Józef Mak |
Emeryt, były Inspektor COBORU |
Ekspert |
21 |
mgr inż. |
Stanisław Małachowski |
Centrala Nasienna "Zielenin"
w Kościerzynie |
Właściciel |
22 |
mgr inż. |
Grzegorz Manowski |
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu,
Dział Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa |
Główny specjalista |
23 |
mgr inż. |
Zbigniew Marciniak |
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział Stare Pole |
Główny specjalista |
24 |
mgr inż. |
Jerzy Materka |
Z.P.H.U. MATEX Jerzy Materka |
Właściciel |
25 |
dr inż. |
Przemysław Matysik/td>
| Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR |
Dyrektor Pionu Hodowli Roślin |
26 |
mgr inż. |
Andrzej Okrój |
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Dział Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa |
Główny specjalista |
27 |
dr inż. |
Marcin Pelc |
Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Lisewie |
Kierownik ZDOO |
28 |
inż. |
Karol Przygock |
Pomorska Izba Rolnicza, Rada Powiatu Tczewskiego |
Przewodniczący Rady Powiatowej, Członek Zarządu PIR |
29 |
mgr inż. |
Józef Sarnowski |
Zarząd Województwa Pomorskiego |
Członek Zarządu |
30 |
mgr inż. |
Karol Szmagliński |
Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. |
Regionalny kierownik sprzedaży |
31 |
mgr inż. |
Tomasz Trzmielewski |
Polskie Składy Rolne |
Wiceprezes Zarządu |
32 |
mgr inż. |
Małgorzata Walendziuk |
Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gdańsku |
Dyrektor |
33 |
dr inż. |
Grzegorz Waleryś |
Syngenta Polska sp. z o.o. |
Technical Field Analyst |
34 |
|
Krzysztof Wróbel |
Saaten Union Polska Sp. z o.o. |
Doradca regionalny |
35 |
mgr inż. |
Sebastian Zwierz |
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu,
Oddział Stare Pole |
Główny specjalista |
36 |
mgr inż. |
Roman Żekieć |
KWS Lochow Polska Sp. z o.o. |
Przedstawiciel handlowy |
37 |
mgr inż. |
Grzegorz Żołądecki |
Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju |
Specjalista ds. agrosurowcowych |
Sekretarz Pomorskiego Zespołu Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego – mgr inż. Magdalena Wasilewska (SDOO w Karzniczce)