KONTAKTY



SDOO Kazrzniczka - sdoo@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Jarosław Kapiszka dyrektor SDOO w Karzniczce (59) 811 33 11
j.kapiszka@karzniczka.coboru.gov.pl
inż. Kalina Hewusz główny księgowy (59) 811 33 11
k.hewusz@karzniczka.coboru.gov.pl
Marta Chandzel kierownik działu organizacyjno-personalnego (59) 811 33 11
m.chandzel@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr Maciej Jaworski kierownik działu gospodarczego 661 045 754
m.jaworski@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr Bartłomiej Sawicz st. specjalista ds. gospodarczych 506 040 407
b.sawicz@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Magdalena Wasilewska kierownik działu badawczo-doświadczalnego 697 356 707
m.wasilewska@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Monika Wójcik st. specjalista ds. doświadczeń (59) 811 33 11
m.wojcik@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Marek Czarniak specjalista ds. doświadczeń (59) 811 33 11



ZDOO Radostowo - zdoo.radostowo@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Grzegorz Czecholiński kierownik ZDOO Radostowo 608 377 079
g.czecholinski.rad@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Tomasz Bielecki st. specjalista ds. doświadczeń (58) 536 86 18
t.bielecki.rad@karzniczka.coboru.gov.pl
Bogumiła Kamm st. specjalista ds. doświadczeń (58) 536 86 18
b.kamm.rad@karzniczka.coboru.gov.pl



ZDOO Lisewo- zdoo.lisewo@karzniczka.coboru.gov.pl
dr inż. Marcin Pelc kierownik ZDOO w Lisewie 723 820 295
m.pelc.lis@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Agnieszka Buńkowska st. specjalista ds. doświadczeń (55) 271 21 20
a.bunkowska.lis@karzniczka.coboru.gov.pl



ZDOO Wyczechy - zdoo.wyczechy@karzniczka.coboru.gov.pl
mgr inż. Marcin Woźniczka kierownik ZDOO w Wyczechach 725 400 084
Ewelina Skoszewska vel Skoczewska Laborant (59) 833 33 70
e.skoszewska.wyc@karzniczka.coboru.gov.pl